Akce
Vdovin průvodce sexem a randěním

Vdovin průvodce sexem a randěním

Běžná cena: 298 Kč (ušetříte 230 Kč)
Naše cena: 68 Kč
ks
skladem
Počet stran: 328 EAN: 9788074625381
Datum vydání: 2. 4. 2014 ISBN: 978-80-7462-538-1
Formát knihy: 130x200 Vazba: Pevná s přebalem
Překladatel: Jaroslava Novotná Původní název: The Widow’s Guide to Sex And Dating

Rozkošně vtipná a inteligentní komedie à la Sex ve městě. Vtipný román o vážných věcech. Příběh mladé vdovy z Manhattanu, která hledá sama sebe.

Claire Byrneová, půvabná čtyřiatřicetiletá Newyorčanka, je provdaná za věhlasného sexuologa a spisovatele. Její manžel Charlie je okouzlující muž, ale s věrností si hlavu neláme; je pevně přesvědčen, že láska a sex nemohou dlouho existovat současně, a své nevěry se ani nenamáhá skrývat. Do jejich života nečekaně zasáhne smrt. Charles zemře přímo na chodníku poté, co mu na hlavu spadne bronzová socha…

Po smrti manžela se Claire musí znovu najít a přehodnotit celý svůj dosavadní život. Během následujícího roku začne chodit k psychologovi, navštíví vědmu a zažije několik erotických dobrodružství. Málo jí, hodně pije, chodí s hokejistou, miliardářem a hercem. Zatímco truchlí po manželovi a hledá náplň života, uvědomí si, že má příležitost získat něco mnohem většího, než doposud měla — najít sama sebe, a možná i skutečnou lásku.

První román Carole Radziwillové nabízí příběh, v němž se sváří lehkost s vážností. Autorka si zachovává vtip a nadhled i v líčení vážných a smutných situací a dokáže i o posledních záležitostech člověka psát nadmíru zábavně.
Rozkošně vtipná a inteligentní komedie ve stylu Sexu ve městě.

„Láska je jako cihla. Můžete s ní postavit dům, ale také potopit mrtvé tělo.“ 
- Lady Gaga -

Zobrazit celou anotaci

Dále doporučujeme

Sexy vrásky a velké lásky

India Knightová stvořila nesmírně zábavný a upřímný příběh, který bez servítků vypovídá o stárnoucí, ale aktivní ženě na vrcholu sil. Co si má počít žena, která se jednoho...

Běžná cena: 268 Kč
Naše cena: 214 Kč
Koupit
© 2017, Všechny práva vyhrazena, Nakladatelství Jota, s.r.o. Vytvořilo Foreveryone