Vaše znaménko krásy

Běžná cena: 798 Kč (ušetříte 160 Kč)
Naše cena: 638 Kč
ks
skladem
Počet stran: 400 EAN: 9788075650023
Datum vydání: 30. 11. 2016 ISBN: 978-80-7565-002-3
Formát knihy: 245x280 Vazba: Pevná s přebalem
Překladatel: Adéla Bartlová Původní název: Your Beauty Mark

Světový boom, BURLESKA, konečně v Česku! Ta nejúspěšnější na světě – Dita von Teese – vám v knize Vaše znaménko krásy odhalí všechna svá tajemství. Módní ikona a nejstylovější žena století vás inspiruje k vytvoření vlastního jedinečného stylu. Za její krásou nestojí tým vizážistů, ale ona sama. Dita von Teese. Sebevědomí je sexy! Oslava ženskosti a nalezení vlastního „já“ v knize Vaše znaménko krásy​.

Jak se z obyčejné dívky stane burleskní tanečnice a poté módní ikona, která se objevila na tisících fotografií, v prestižních magazínech i na přehlídkách slavných návrhářů? Vlastně jednoduše: musíte brát krásu jako umělecký obor. Dita Von Teese už jako malá obdivovala filmové hvězdy starého Hollywoodu, které ji později inspirovaly k vytvoření vlastního jedinečného stylu. Ať už zrovna ve třpytivém prádélku předvádí divákům své slavné číslo v obří sklence na martini nebo okouzluje na galavečeru v originální hedvábné róbě, vypadá vždycky dokonale. A co je nejzajímavější? Za její krásou nestojí tým stylistů a vizážistů – o ty perfektní rudé rty, svůdné oční linky, dramatické oblouky obočí a lesklé lokny se Dita stará zásadně sama!

V knize Vaše znaménko krásy vás Dita a její dobrá přítelkyně a spoluatorka Rose Apodaca provedou každým krokem Ditina režimu i rituálů krásy. Dozvíte se, jak se Dita stravuje, jak cvičí, aby si udržela štíhlou postavu, jak pečuje o svou pleť a vlasy a jak vytváří své dokonalé stylové líčení. V knize najdete rady od profesionálních vizážistů a kadeřníků, ale také od Ditina dermatologa nebo od její maminky. Můžete si pořídit přesně tu samou kosmetiku, jako má Dita, a následovat krok za krokem její obrazové návody, nebo se jen volně inspirovat desítkami nádherných a dráždivých fotografií, které doprovázejí text.

Zobrazit celou anotaci
© 2019, Všechny práva vyhrazena, Nakladatelství Jota, s.r.o. Vytvořilo Foreveryone