Akce
Ukrajina

Ukrajina

Běžná cena: 548 Kč (ušetříte 300 Kč)
Naše cena: 248 Kč
ks
skladem
Počet stran: 480 EAN: 9788072178995
Datum vydání: 29. 6. 2011 ISBN: 978-80-7217-899-5
Formát knihy: 132x197 Vazba: Brožovaná
Překladatel: Jan Sládek Původní název: Ukraine

Ukrajina, stát ve východní Evropě u Černého a Azovského moře, prochází nyní bouřlivým vývojem, i tak je ovšem cílem řady turistů.

Průvodce vás zavede na místa, kde podávají ten nejlepší boršč, a nasměruje vás na nejkrásnější cesty okolo břehů Černého moře. Pro úplnost nabízí průvodce i obsáhlé informace z oblasti rozmanité historie, kultury i přírodních krás země, doplněné o barevné fotografie a množství podrobných map.

Milovníci historických památek si nenechají ujít návštěvu hlavního města Kyjeva, rozrůstajícího se průmyslového centra na řece Dněpr. Někteří zamíří do národního přírodního parku, jiní odpočívat k moři. Dobrou volbou je také prohlídka přístavního města Oděsa. Speciální zájezdy směřují i do nechvalně proslulé oblasti Černobylu.

Turistický průvodce po Ukrajině je nejaktuálnější a nejobsáhlejší průvodce touto oblastí na trhu, nabízející nezapomenutelné zážitky pro každý rozpočet.

Z prestižní britské řady Bradt.

3. vydání

 

 

Zobrazit celou anotaci

Dále doporučujeme

Akce

Pobaltské státy

Pobaltské státy - Litva, Lotyšsko a Estonsko - zdobí tři z nejvíce okouzlujících národních metropolí východní Evropy, přičemž každá má zcela osobitý charakter a pyšní se...

Běžná cena: 648 Kč
Naše cena: 298 Kč
Koupit
© 2017, Všechny práva vyhrazena, Nakladatelství Jota, s.r.o. Vytvořilo Foreveryone