Švýcarsko

Běžná cena: 698 Kč (ušetříte 244 Kč)
Naše cena: 454 Kč
ks
skladem
Počet stran: 520 EAN: 9788072178964
Datum vydání: 7. 7. 2011 ISBN: 978-80-7217-896-4
Formát knihy: 132x197 Vazba: Brožovaná
Překladatel: Radek Beneš Původní název: The Rough Guide to Switzerland

Průvodce po Švýcarsku je obsáhlým a spolehlivým společníkem, který vás zavede do nejzajímavějších míst této čisté a idylické země.

Kvalitní barevné fotografie vás jistě inspirují k objevování starověkých ulic Bernu nebo oslňujících výhledů na Ženevské jezero, k výstupu na proslulý Matterhorn i k toulkám alpskou scenérií. V průvodci najdete praktické informace o místní dopravě, možnostech ubytování, stravování i zábavy, a to i pro „batůžkářský“ rozpočet.

Průvodce po Švýcarsku nabízí odborný doprovod po letních výstupech horskými úbočími i zimním lyžování a snowboardingu a nasměruje vás i k těm nejlepším lokálním výrobcům sýra a čokolády. S přehlednými mapami a jazykovou sekcí se slovníkem se v zemi, v níž se mluví čtyřmi oficiálními jazyky s mnohými nářečími, neztratíte. Stejně jako v dalších průvodcích prestižní řady Rough Guides nechybí ani tady souhrn švýcarské historie a obsáhlé informace o místní fauně, flóře, folklóru, hudbě a pověstné švýcarské neutralitě.

Z prestižní britské řady Rough Guides.

 

Zobrazit celou anotaci

Dále doporučujeme

Německo

Německo si po sjednocení konečně vybudovalo lepší profil jako turistická destinace, z nemalé části díky pozoruhodné obnově Berlína, jednoho z nejúžasnějších a nejzajímavějších měst...

Běžná cena: 998 Kč
Naše cena: 649 Kč
Koupit

Francie

Jste milovníci nádherné přírody, úchvatných hor a malebných liduprázdných pláží? Rádi poznáváte nová města s bohatou kulturní tradicí, příjemnými lidmi a spoustou památek?...

Běžná cena: 998 Kč
Naše cena: 649 Kč
Koupit
© 2017, Všechny práva vyhrazena, Nakladatelství Jota, s.r.o. Vytvořilo Foreveryone