Ron Emmons, Paul Gray, Phillip Tang

Ron Emmons od 80. let minulého století žije v thajském Chiang Mai. Postupně se podílel na několika aktualizacích průvodce Rough Guide po Thajsku, je spoluautorem průvodce Rough Guide po Vietnamu a v rámci spolupráce s nakladatelstvími National Geographic, Frommer’s a DK Books aktualizoval průvodce po různých místech jihovýchodní Asie. Je autorem a fotografem knih Portrait of Thailand a Walks along the Thames Path, stejně jako sbírky cestopisů Searching for Shangri-La. Jeho cestovatelské články a snímky se pravidelně objevují v mezinárodních publikacích.

Paul Gray se po dvaceti letech váhání nedávno usadil v Thajsku. Je autorem průvodce Rough Guide po Bangkoku a spoluautorem průvodce Rough Guide po thajských plážích a ostrovech, stejně jako průvodce Rough Guide po Irsku. Je také editorem a přispěvatelem do mnoha dalších průvodců, včetně aktualizovaného zpracování jeho rodného severovýchodu pro průvodce Rough Guide po Anglii.

Phillip Tang strávil dvacet let cestováním po Thajsku a Asii. Přispěl i do průvodců po Číně, Japonsku a Koreji a také do knih o Latinské Americe, jakými jsou například průvodce Rough Guide po Peru nebo průvodce Rough Guide po Jižní Americe s omezeným rozpočtem.

Autorovy knihy v našem nakladatelství

Thajsko

Průvodce Thajskem, zemí úsměvů a exotiky.   Thajsko je díky svým přátelským a mírumilovným obyvatelům často nazýváno „Zemí úsměvů“. Je významnou cestovní křižovatkou...

Běžná cena: 898 Kč
Naše cena: 718 Kč
Koupit
© 2022, Všechny práva vyhrazena, Nakladatelství Jota, s.r.o. Vytvořila digitální agentura FEO