Akce
Pojďte slavit!

Pojďte slavit!

Běžná cena: 398 Kč (ušetříte 339 Kč)
Naše cena: 59 Kč
ks
skladem
Počet stran: 256 EAN: 9788075654618
Datum vydání: 17. 4. 2019 ISBN: 978-80-7565-461-8
Formát knihy: 189x246 Vazba: Pevná
Překladatel: Vanda Senko Ohnisková Původní název: Cordially Invited. A seasonal guide to hosting any occasion and making a memory out of every day

Zoe Sugg, autorka bestsellerů Girl Online, má novou knihu!

Každý den je jedinečný a vždycky je co slavit!

Rady, tipy, triky a inspirativní nápady ‒ o to všechno se s vámi podělím – ať už organizujete „tajnou“ narozeninovou party pro nejlepší kamarádku, pozvete na víkend pár přátel nebo pořádáte večírek pro sousedova psa. Inspirace pro všechna roční období, tipy zahrnující jak ručně vyrobené ozdoby, tak sezónní pečení, krášlení a zdobení domova k nejrůznějším příležitostem a třeba i návrhy, jak si s přáteli užít piknik někde venku.

Moje „příručka“ vás přesvědčí, že nemusíte pokaždé, když chystáte večírek, strávit dlouhé hodiny v kuchyni, ale že existuje neomezené množství způsobů, jak oslavy a večírky pojmout. I když jste docela „švorc“ a vlastně nemáte na organizování večírků vůbec čas, přesto se můžete stát nejlepšími hostiteli na světě! Když tuto knihu dočtete až do konce, stanete se experty na to, jak připravit famózní oslavu, na kterou všichni přítomní hosté budou dlouho a rádi vzpomínat!

Zvu vás co nejsrdečněji do světa večírků, oslav, party, mejdanů, pikniků a přátelských setkání! Přidejte se a nechte se inspirovat! Titul nejbáječnějších hostitelů na světě vás nemine.

Pojďte slavit je „encyklopedie“ všeho, co jsem se o umění být dobrou hostitelkou v průběhu let naučila a co mám tisíckrát vyzkoušené i v praxi.

Každý důvod k oslavě je dobrý!

Vaše Zoella
Zobrazit celou anotaci
© 2023, Všechny práva vyhrazena, Nakladatelství Jota, s.r.o. Vytvořila digitální agentura FEO