Pamela Hartová

Pamela Hartová je autorkou více než 35 knih, z nichž mnohé se staly bestsellery a získaly významná ocenění. Její historické romány se odehrávají v první polovině dvacátého století, jakkoli její čtenáři budou vědět, že tu a tam napíše i romanci z éry anglického regentství. Její nejnovější román Ošetřovatelka v poušti je posledním v řadě zabývající se osudy australských a novozélandských vojáků, kteří bojovali v první světové válce. V roce 2020 vyšla i její Píseň a tanec, román, který se podobně jako Skandál v rytmu charlestonu odehrává v Londýně dvacátých let dvacátého století.

Pod jménem Pamela Freemanová je také známou a oblíbenou autorkou dětských knih a fantasy románů. Její zatím poslední, bohatě ilustrovaná publikace pro malé čtenáře spadá do žánru literatury faktu a jmenuje se Od sucha k suchu: Rok v národním parku Kakadu. Fantasy trilogii Kamenopravci, určenou dospělým čtenářům, nyní uzavírá román Uhlík a Popel, jemuž se dostalo ceny Aurealis pro nejlepší australský fantasy román roku.

Autorovy knihy v našem nakladatelství

Skandál v rytmu charlestonu

Londýnská smetánka dvacátých let ve víru tance, lásky a intrik královské rodiny. Píše se rok 1923 a Kit Scottová, mladá Australanka původem z vyšších vrstev, přijíždí do Londýna,...

Běžná cena: 398 Kč
Naše cena: 318 Kč
Koupit
© 2023, Všechny práva vyhrazena, Nakladatelství Jota, s.r.o. Vytvořila digitální agentura FEO