Paladinovo proroctví: Spojenectví

Běžná cena: 348 Kč (ušetříte 70 Kč)
Naše cena: 278 Kč
ks
skladem
Počet stran: 304 EAN: 9788074625398
Datum vydání: 9. 4. 2014 ISBN: 978-80-7462-539-8
Formát knihy: 140x210 Vazba: Pevná s přebalem
Překladatel: Jan Kozák Původní název: The Paladin Prophecy: Alliance

Osud lidstva a planety se už podruhé ocitá v rukou Willa a jeho kamarádů.

Mysteriózní thriller od Marka Frosta, spolutvůrce kultovního seriálu Městečko Twin Peaks.

Po dramatickém závěru prvního dílu se chvíli zdá, že se život studentů v elitním Centru zase vrátil do zaběhnutých kolejí. Brzy však ze školní nemocnice záhadně zmizí starý Willův nepřítel Lyle, jenž se náhle probral z kómatu. Pátrání po něm vyvolá jen další otázky, ze kterých běhá mráz po zádech.

Podivný propletenec událostí a postav okolo zakázaných Rytířů Karla Velikého napovídá, že řád slouží jako zástěrka pro kolosální spiknutí a zrůdné genetické experimenty. Všechny nitky se sbíhají k záhadnému miliardáři a sponzorovi školy Stanu Haxleymu, jenž obývá hrad na ostrově uprostřed jezera Waukoma.

Zmrzačený správce nářaďovny Nepsted je ochoten promluvit, ale jen pod podmínkou, že mu hoši přinesou klíč ke svobodě z tajného podzemního města. Tím začíná nebezpečná výprava nejen do hlubin země, ale i času, neboť dávná minulost si zde podává ruku s budoucností, jež může přinést strašlivou katastrofu. Podaří se ji odvrátit?

Zobrazit celou anotaci

Dále doporučujeme

Paladinovo proroctví: Probuzení

Mysteriózní thriller od Marka Frosta, spolutvůrce kultovního seriálu Městečko Twin Peaks. Je dinečné spojení tajemna, zběsilé akce a nadpřirozena. Patnáctiletý Will West žije podivný...

Běžná cena: 358 Kč
Naše cena: 286 Kč
Koupit
© 2018, Všechny práva vyhrazena, Nakladatelství Jota, s.r.o. Vytvořilo Foreveryone