Paladinovo proroctví: Probuzení

Běžná cena: 358 Kč (ušetříte 107 Kč)
Naše cena: 251 Kč
ks
< 5 ks skladem
Počet stran: 400 EAN: 9788074623110
Datum vydání: 13. 3. 2013 ISBN: 978-80-7462-311-0
Formát knihy: 140x210 Vazba: Pevná s přebalem
Překladatel: Jan Kozák Původní název: The Paladin Prophecy: Awakening

Mysteriózní thriller od Marka Frosta, spolutvůrce kultovního seriálu Městečko Twin Peaks. Je dinečné spojení tajemna, zběsilé akce a nadpřirozena.

Patnáctiletý Will West žije podivný život, stěhuje se z místa na místo a netuší proč. Rodiče po něm chtějí, aby ve škole nevybočoval z průměru, a také v běžeckém družstvu by neměl moc vynikat. Jenže potom se Will zapomene a při celostátním inteligenčním testu získá nejvyšší počet bodů v historii.

Uchází se o něj exkluzivní gymnázium, Centrum integrovaného studia, a sledují ho podezřelí muži v černých autech. Když najednou přijde o rodiče, musí do nové školy uprchnout, aby si zachránil holý život. Tam postupně zjišťuje, že není jako ostatní – takové fyzické a mentální schopnosti by prostě člověk neměl mít. Iluze bezpečí velmi rychle pomine. Will se opět stává středem zájmu – ale koho vlastně? Kdo jsou jeho nepřátelé a co od něj vůbec chtějí? Postupně vychází najevo, že uvízl v boji mezi titánskými silami, který zuří celá tisíciletí.

Zobrazit celou anotaci

Dále doporučujeme

Paladinovo proroctví: Spojenectví

Osud lidstva a planety se už podruhé ocitá v rukou Willa a jeho kamarádů. Mysteriózní thriller od Marka Frosta, spolutvůrce kultovního seriálu Městečko Twin Peaks. Po dramatickém...

Běžná cena: 348 Kč
Naše cena: 244 Kč
Koupit
© 2018, Všechny práva vyhrazena, Nakladatelství Jota, s.r.o. Vytvořilo Foreveryone