Neil Strauss

Neil Strauss se narodil. Momentálně žije. Jednoho dne zemře. Jeho webové stránky www.neilstrauss.com ho přežijí. Ví to jistě, jelikož si tuto doménu předplatil na devětadevadesát let. Byl to obchod, který se uzavírá tak jednou za život.

Deset let působil jako hudební kritik, kulturní zpravodaj a sloupkař v deníku The New York Times, psal oceněné reportáže pro časopis Rolling Stone, které ho proslavily jako člověka, jenž si dokázal získat důvěru některých střežených a tajnůstkářských celebrit. Tyto rozhovory vyšly souhrnně v bestselleru Everyone Loves You When You’re Dead.

Jeho další úspěšné knihy zahrnují biografii zpěváka Marilyn Mansona Dlouhá trnitá cesta z pekla, Jak si nahrabat jako pornohvězda, Mötley Crüe: Zpověď rockové skupiny s nejhorší pověstí na světě či bestseller Hra: Průnik do tajné společnosti mistrů svádění, jíž se dostalo pochybného ocenění nejčastěji kradené knihy (kromě bible) v obchodech americké sítě knihkupectví Barnes and Noble.

Vedle novinařiny Strauss účinkoval v komediálním televizním seriálu či rockových videoklipech, objevil se v moha talk show, napsal popisky na přebaly desek skupiny Nirvana a vystupuje jako DJ po celém světě. Má také svůj rozhlasový pořad Vnitřní kruh s Neilem Straussem. A napsal řadu televizních pořadů pro HBO, FX a Cartoon Network. 

Autorovy knihy v našem nakladatelství

Pravda

Nepříjemně upřímná kniha o vztazích Očekávané pokračování knihy HRA Neila Strausse. „Tuto cestu jsem nepodnikl jako novinář. Je to bolestně upřímný popis životní krize, do...

Běžná cena: 398 Kč
Naše cena: 318 Kč
Koupit
© 2019, Všechny práva vyhrazena, Nakladatelství Jota, s.r.o. Vytvořilo Foreveryone