Na západ od svobody

Běžná cena: 328 Kč (ušetříte 66 Kč)
Naše cena: 262 Kč
ks
skladem
Počet stran: 328 EAN: 9788074627538
Datum vydání: 15. 7. 2015 ISBN: 978-80-7462-753-8
Formát knihy: 130x200 Vazba: Pevná s přebalem
Překladatel: Eliška Boudová Původní název: Väster om friheten

Svobodu si zaslouží jen ten, kdo o ni každodenně bojuje.

Marrákeš, červenec 2011 a tři Američané nalezeni brutálně zavražděni v holičském salonu. Vražda se tají.

O týden později volá na americkou ambasádu v Berlíně žena a tvrdí, že má o činu informace. Ukáže se, že vlastní neocenitelné údaje, které vedou k jedné z Američany nejhledanějších osob. Šéf berlínské CIA zjišťuje, že je na stopě něčemu velkému. Kontaktuje svého bývalého agenta Ludwiga Lichta, který je pověřen úkolem kořist vypátrat. Lov může začít.

Na západ od svobody je první díl trilogie o Ludwigu Lichtovi, bývalém úspěšném agentovi Stasi, informátorovi a předním špionovi CIA v DDR. Licht nyní působí jako detektiv na volné noze a nachází se ve stálé finanční tísni. Ačkoli se zdá, že to s ním jde z kopce, CIA dosud využívá jeho praktické povahy a nemilosrdného úsudku. V politickém podhoubí je stále zapotřebí takových jako Ludwig Licht.

Dějištěm knihy je Berlín, kde se památky starého světa setkávají s novou, chaotickou a neúprosnou dobou. Kdo je přítel, kdo nepřítel – a kdo bdí nad naší svobodou, když jsou stará spojenectví zpřetrhána?

Zobrazit celou anotaci

Dále doporučujeme

Připravujeme

Dítě Stasi

Východní Berlín 1975. Otázky jsou nebezpečné. Odpovědi mohou zabíjet. U Berlínské zdi je nalezeno tělo mrtvé dívky. S udanou příčinou smrti však není něco v pořádku. Nadporučici...

Běžná cena: 328 Kč
Naše cena: 262 Kč
© 2017, Všechny práva vyhrazena, Nakladatelství Jota, s.r.o. Vytvořilo Foreveryone