• Výraz je příliš krátký. Zadejte minimálně 3 znaky

    Nic nebylo nalezeno.

Zbývá 598 Kč do dopravy ZDARMA

Moje nejoblíbenější jednorázovka

ukázka

KNIHA
E-KNIHA
skladem
348 Kč
(Ušetříte 70 Kč)
278 Kč
ke stažení
225 Kč

Žhavé online randění, fake profily, úlety, přešlapy… a zamotaná lovestory od autorek bestsellerových sérií Božský a Vášnivý.

Další román od odbornic na moderní randění je o seznamkách a podivných lidech, kteří se na nich objevují. Možná se budete smát, a možná se někdy jen hořce pousmějete, protože sakra víte, jaké to je!

Melinda Morrisová. Profesorka na Kalifornské univerzitě, expertka na sériové vražedkyně. Mistrně odpaluje vtípky a občas bývá dost drsná. A stejně tak jako její čtyři kolegové a zároveň nejlepší kamarádi – je stále single. Když se tedy přiblíží doba tradičního univerzitního večírku, pořádaného každý rok, uzavřou Melinda a její přátelé dohodu, že si na seznamce každý najde doprovod.

Má to jen jeden malý háček: Melinda a Reid Campbell, jeden z členů jejich party, spolu prožijí tu nejúžasnější noc, ale vzájemně se hned nato domluví, že bude lepší, když na to zapomenou. Nechtějí přece ohrozit jejich hezké přátelství. Online randění není pro slabochy. Zatímco jsou Melindini přátelé zaplaveni atraktivními protějšky a nabídkami na rande, Melindin účet se hemží podivnými návrhy a taky pár dick pics. Rozhodne se proto pod jménem Catherine vytvořit fiktivní profil. A záhy zjišťuje, že se v nové roli cítí dobře. Vlastně vůbec poprvé se dokáže bavit upřímně, bez sarkasmu. Takže když si začne psát s nic netušícím Reidem, jehož kouzlu už nedokáže dále odolávat, stane tváří tvář největšímu strachu – odložit masku a projevit zranitelnost. 

Počet stran: 353

Formát knihy: 130x200

Vazba: pevná s přebalem

EAN: 9788075657824

ISBN: 978-80-7565-782-4

Datum vydání: 25.11.2020

EAN: 9788075658371

Datum vydání: 25.11.2020

Původní název: My Favorite Half-Night Stand

Překladatel: Richard Janda

Recenze

„Online randění v celé své komplikovanosti i žhavosti.“
Publishers Weekly

„S Christinou Lauren nikdy nešlápnete vedle. Znovu a znovu nabízí lahodný a místy dojemný pohled na dnešní randění, a připomíná nám ten vzrušující pocit, když se to podaří. Takže neváhejte a swipe right!“
Entertainment Weekly