Akce
Mise zapomnění

Mise zapomnění

Běžná cena: 368 Kč (ušetříte 270 Kč)
Naše cena: 98 Kč
ks
skladem
Počet stran: 447 EAN: 9788074628245
Datum vydání: 27. 5. 2015 ISBN: 978-80-7462-824-5
Formát knihy: 145x210 Vazba: Pevná s přebalem
Překladatel: Simoneta Dembická Původní název: Misión Olvido

To nejlepší v životě je vždy před námi. Zvrat osudu. Cesta. Druhá šance.
 
Profesorka Blanca Pereaová se v hluboké citové krizi po rozvodu rozhodne přijmout nabídku stipendijního pobytu na malé univerzitě ve fiktivním městečku Santa Cecilia v Kalifornii. Nový život v kampusu a její práce, katalogizace díla zemřelého hispanisty Andrése Fontany, jsou nakonec mnohem zajímavější a podnětnější, než čekala. Seznamuje se s Danielem Carterem, přitažlivým americkým kolegou, a postupně proniká do spletité sítě milostných vztahů, intrik a skrytých tajemství, která neměla vyjít na světlo.

V románu se prolínají a nakonec protnou osudy všech tří protagonistů, rozprostřené v prostoru i čase, mezi Španělskem a Spojenými státy, mezi přítomností a minulostí, od pátrání po zapomenutých františkánských misiích v Kalifornii přes osudy španělských republikánských intelektuálů, kteří odešli do exilu po občanské válce, až po nadčasové hledání lásky, druhých šancí a usmíření.
 

Zobrazit celou anotaci

Dále doporučujeme

Akce

Čas mezi šitím

Strhující román o zdánlivě obyčejné ženě, která využije svůj talent a odvahu, aby se proměnila v prestižní krejčovou a později v tajnou agentku pracující pro Spojence za druhé...

Běžná cena: 398 Kč
Naše cena: 98 Kč
Koupit
© 2018, Všechny práva vyhrazena, Nakladatelství Jota, s.r.o. Vytvořilo Foreveryone