Lisa Eldridge

Lisa Eldridge je jednou z nejrespektovanějších a nejzkušenějších vizážistek. Seznam celebrit, které kdy líčila, je jako „kdo je kdo“ ve světě nejkrásnějších žen, včetně Kate Winslet, Katy Perry, Keiry Knightley a Emmy Watson. Lisa se v oboru pohybuje přes dvacet let a její umění a zkušenosti se využívají napříč všemi mediálními platformami, od populárních televizních programů až po články v předních módních magazínech a novinách. Jako jedna z prvních slavných vizážistů začala Lisa Eldridge natáčet výuková videa, která uveřejňovala na svých výjimečně oblíbených webových stránkách www.lisaeldridge.com.

Udržuje si vynikající pověst a pracuje s mnoha vyhledávanými módními fotografy, mezi nimiž jsou jména jako Mert & Marcus, Peter Lindbergh, Sølve Sundbø a Patrick Demarchelier. Eldridge má v portfoliu stovky lesklých časopisových obálek, a tak není divu, že její schopnosti a umění vyhledává mnoho prestižních módních domů a kosmetických značek, s nimiž spolupracuje na reklamních kampaních a módních přehlídkách (mezi nimi například Chloé, Alberta Ferretti a Prada).

V současnosti pracuje jako globální kreativní ředitelka značky Lancôme, vyvinula však i svou vlastní řadu líčidel ve spolupráci s japonským kosmetickým gigantem Shiseido. Lisa žila a pracovala v Paříži, New Yorku a Los Angeles a v současnosti sídlí v Londýně.

© 2021, Všechny práva vyhrazena, Nakladatelství Jota, s.r.o. Vytvořila digitální agentura FEO