Lekce života

Běžná cena: 298 Kč (ušetříte 60 Kč)
Naše cena: 238 Kč
ks
skladem
Počet stran: 264 EAN: 9788074623271
Datum vydání: 15. 5. 2013 ISBN: 978-80-7462-327-1
Formát knihy: 130x190 Vazba: Brožovaná
Překladatel: Jiří Královec Původní název: Life Lessons: Two Experts on Death and Dying Teach Us About the Mysteries of Live and Living
Datum dotisku: 12. 7. 2017

O tajemstvích lidského bytí
Opravdu chci žít právě takhle? Tuhle otázku si v některé fázi svého života položí každý člověk. Tragédie není v tom, že by byl život krátký, ale v tom, že často teprve při zpětném ohlédnutí poznáváme, na čem v něm doopravdy záleží. 

V této své první knize, která pojednává výhradně o životě a jeho prožívání, spojila Elisabeth Kübler-Rossová síly s Davidem Kesslerem – společně nás provázejí řadou praktických i duchovních „životních lekcí“, které musíme zvládnout, abychom dokázali naplno a beze zbytku prožívat každý okamžik svého života.

Za léta své práce s umírajícími autoři zjistili, že určité lekce a zkoušky se v lidských životech opakují stále znovu. Často bývá velmi obtížné úspěšně jimi projít – ale dokonce i jen snaha o to, abychom jim porozuměli, pro nás může být velkým přínosem a obohacením. Autoři této knihy ve čtrnácti srozumitelných kapitolách – od Lekce lásky až po Lekci štěstí – odhalují pravdu o našich obavách, nadějích, vztazích, ale především o velikosti a vznešenosti naší existence.

Zobrazit celou anotaci
© 2021, Všechny práva vyhrazena, Nakladatelství Jota, s.r.o. Vytvořila digitální agentura FEO