Akce
Indie jih

Indie jih

Běžná cena: 698 Kč (ušetříte 400 Kč)
Naše cena: 298 Kč
ks
skladem
Počet stran: 562 EAN: 9788072176724
Datum vydání: 9. 9. 2009 ISBN: 978-80-7217-672-4
Formát knihy: 132x197 Vazba: Brožovaná
Překladatel: Zdeněk Hnilička, Jaroslava Novotná, Jan Styblík, Hana Waisserová a Radek Beneš Původní název: The Rough Guide to India

Bombaj, Góa, Karnátaka, Kérala, Tamilnádu, Ándhrapradeéš, Andamány.

V úvodní části najdete základní fakta o indickém subkontinentu, doporučení o nejvhodnější době pro pobyt v té které části Indie a výčet nejzajímavějších míst, která byste si neměli nechat ujít. V další části najdete důležité rady a pokyny, co podniknout ještě před cestou a jak si v Indii počínat.
Samotný průvodce nabízí podrobný a zasvěcený popis jednotlivých regionů, nechybí mapky a aktuální informace o ubytování, stravování, kultuře a dopravním spojení. Seznámíte se v něm s nejdůležitějšími událostmi v dějinách Indie, dozvíte se zajímavosti o kultuře, přírodě i problémech tamního životního prostředí. Obsahuje mimořádné množství informací a praktických rad. Ocení ho proto nejen cestovatelé, kteří se do Indie vydávají, ale také ti, co se o této zemi chtějí něco dozvědět. Najdete v něm vyčerpávající množství informací, které vám určitě zjednoduší samostatný pohyb po ohromných indických velkoměstech. Díky znalostem historických a kulturních souvislostí tak jistě dokážete patřičně ocenit indické chrámy a další památky.
Kromě toho se průvodce zaměřuje i na méně známé lokality, takže si budete moci dokonale vychutnat krásu horských scenérií či nerušených indických pláží. Nechybí v něm ani aktuální výčet ubytovacích zařízení a jejich ohodnocení - od poutnických ubytoven až po skvělé koloniální hotely a staré pevnosti, ani zasvěcený výklad o indických dějinách, politice, náboženství a hudbě, jakož i společenských a kulturních souvislostech.

Z prestižní britské řady Rough Guides.

Průvodce neobsahuje DVD.

2. vydání

 

Zobrazit celou anotaci

Dále doporučujeme

Akce

Indie sever

Dillí, Ágra, Džajpúr, Váránasí, Kalkata, Himaláj. Severní Indie vyniká svou pestrostí a rozmanitostí. Vkročíte-li do ulic kteréhokoliv zdejšího města, potkáte na každém kroku vyznavače...

Běžná cena: 898 Kč
Naše cena: 398 Kč
Koupit
© 2017, Všechny práva vyhrazena, Nakladatelství Jota, s.r.o. Vytvořilo Foreveryone