• Výraz je příliš krátký. Zadejte minimálně 3 znaky

    Nic nebylo nalezeno.

Zbývá 598 Kč do dopravy ZDARMA
KNIHA
skladem
328 Kč
(Ušetříte 66 Kč)
262 Kč

Zběsilá jízda světem taneční hudby v Las Vegas od autora bestselleru Třetí poločas.

„Ne, táta nejede na dovolenou,“ těmito slovy se Kluun, čerstvě rozvedený otec, loučí se svými dětmi. Hladový po novém dobrodružství se televizním producentem nechá zlákat k natočení reportáže pro revoluční televizní show a při té příležitosti k návštěvě svého kamaráda z mládí Thorwalda van Gestela. Ten coby DJ Thor, The Ten Million Dollar Man, žije v Las Vegas, ve světě soukromých tryskáčů, VIP salonků, luxusních penthousů, syntetických drog, obřích láhví šampaňského a tanečnic u tyče.

Jakmile Kluun do Las Vegas přijede, ocitá se na horské dráze, která nebezpečně ohrožuje jeho doposud úspěšnou existenci. Vzniklé škody jsou postupem času nepřehlédnutelné: jeho exmanželka dokonce hrozí, že mu vezme děti. Nebo Kluun svého dávného přítele přece jenom přechytračí?

Jeden z nejprodávanějších současných nizozemských autorů nechává své alter ego pod vlastním jménem nahlédnout pod pokličku silně komerčního sektoru – taneční hudby v Las Vegas. Milovaný i zatracovaný žánr, jehož tvůrci v honbě za penězi neznají bratra, natož kamaráda z mládí. DJ je román o světě, kde každý každého využívá, peníze a sláva se staly nejvyšším dobrem a nic, ale vážně nic, není skutečně.

Tracky, které se objevují v tomto románu, si můžete poslechnout na Spotify.

Počet stran: 344

Formát knihy: 130x200

Vazba: pevná s přebalem

EAN: 9788075658821

ISBN: 978-80-7565-882-1

Datum vydání: 14.7.2021

Původní název: DJ

Překladatel: Blanka Juranová

Recenze

„Kluun překonal sám sebe. V knize DJ hraje komickou hru se svým životem a reputací.“
Tommy Wieringa, spisovatel

„Klasický Kluun, jeho doposud nejlepší kniha.“
deník Het Parool

„Poutavý, typicky ‚kluunovský‘ příběh plný sexu, drog a dance. DJ je zároveň moderní mravní skicou. O morální prázdnotě a zradě, plochosti a předstírání, síle médií a kultuře pro mládež.“
časopis OOR

„Trefně napsaný portrét o zradě a oportunismu zpoza kulis pozlátka.“
deník AD

„První plnohodnotný dance román v nizozemsky psané literatuře.“
časopis Vrij Nederland