Beatriz Williamsová, Lauren Willigová, Karen Whiteová

Beatriz Williamsová je americká autorka. Po vydání románů A Hundred Summers a The Summer Wives se dostala do povědomí čtenářů historických romancí. Vystudovala Stanfordovu univerzitu a Kolumbijskou univerzitu a několik let pracovala v New Yorku a Londýně v oblasti strategického poradenství. Žije v Connecticutu se svým manželem a čtyřmi dětmi.

Lauren Willigová napsala 19 románů, které byly přeloženy do více než deseti cizích jazyků. Získala diplom z Yaleovy univerzity a nastoupila na doktorandské studium na Harvardské univerzitě. Její čtenáři si nejvíce oblíbili sérii Pink Carnation z období napoleonských válek. Dnes žije v New Yorku a živí se psaním.

Karen Whiteová napsala více než dvacet románů. Mezi její nejvýznamnější literární počiny patří série nazvaná Tradd Street. Narodila se v Londýně, ale nyní žije se svým mužem ve státu Georgie.

Autorovy knihy v našem nakladatelství

Připravujeme

Skleněný oceán

Fatální příběh o lásce, zradě a smrti, která před sto lety drze pochodovala po palubě Lusitanie a lákala do hlubin oceánu chudé i bohaté, staré i mladé, dobré i zlé… Květen 2013 Sarah...

Běžná cena: 368 Kč
Naše cena: 239 Kč
© 2020, Všechny práva vyhrazena, Nakladatelství Jota, s.r.o. Vytvořilo Foreveryone