Beatriz Williamsová, Lauren Willigová, Karen Whiteová

Beatriz Williamsová je americká autorka. Po vydání románů A Hundred Summers a The Summer Wives se dostala do povědomí čtenářů historických romancí. Vystudovala Stanfordovu univerzitu a Kolumbijskou univerzitu a několik let pracovala v New Yorku a Londýně v oblasti strategického poradenství. Žije v Connecticutu se svým manželem a čtyřmi dětmi.

Lauren Willigová napsala 19 románů, které byly přeloženy do více než deseti cizích jazyků. Získala diplom z Yaleovy univerzity a nastoupila na doktorandské studium na Harvardské univerzitě. Její čtenáři si nejvíce oblíbili sérii Pink Carnation z období napoleonských válek. Dnes žije v New Yorku a živí se psaním.

Karen Whiteová napsala více než dvacet románů. Mezi její nejvýznamnější literární počiny patří série nazvaná Tradd Street. Narodila se v Londýně, ale nyní žije se svým mužem ve státu Georgie.

Autorovy knihy v našem nakladatelství

Akce

Skleněný oceán

Dramatický milostný příběh na pozadí jedné z největších katastrof první světové války. Luxusní zaoceánský parník Lusitania se na poslední plavbu z New Yorku do Liverpoolu...

Běžná cena: 368 Kč
Naše cena: 159 Kč
Koupit
© 2023, Všechny práva vyhrazena, Nakladatelství Jota, s.r.o. Vytvořila digitální agentura FEO